|
|
|
|
 |
Ollie a Réhm
2018-12-16 16:38:58
|
71
|
Ebben azért bíztam.
Elolvastam ,mert tényleg kiváncsi voltam egy független levélíróra. De annyira kilóg a lóláb , hogy szánalmasnak találtam , legalább egy hozzáértőre bízták volna a fogalmazást.
Gyenge. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-16 16:36:13
|
70
|
Ebben azért bíztam.
Ti, a "katedráról" mindent jobban tudtok ...
Ja, nem! |
|
Előzmény:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-16 16:32:04
|
68
|
Állati gyenge levél......azért ennél többet vártam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|