Keresés

Részletes keresés

Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-16 16:38:58 71

Ebben azért bíztam.

 

 

Elolvastam ,mert tényleg kiváncsi voltam egy független levélíróra. De annyira kilóg a lóláb , hogy szánalmasnak találtam , legalább egy hozzáértőre bízták volna a fogalmazást.

Gyenge.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-16 16:36:13 70

Ebben azért bíztam.

Ti, a "katedráról" mindent jobban tudtok ...

Ja, nem!

Előzmény:
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-16 16:32:04 68

Állati gyenge levél......azért ennél többet vártam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!