|
|
|
|
 |
Herepessy
2018-12-16 14:06:47
|
61
|
Képzeld, balliberális: nemrég tiltottuk be a közterületek életvitelszerű használatát.
Nem hallottál róla?
Jaj, dehogynem: hiszen ott tüntettél ellene balliberális haverjaiddal az első sorban. Meg a CEU-ért. |
|
 |
Kód 001
2018-12-16 13:58:37
|
60
|
Rutyutyú! |
|
A hozzászólás:
 |
Kód 001
2018-12-16 13:57:55
|
59
|
Erről szólt a felvetés?
Jogról, vagy életmentő szándékról?
Megérdemled egyébként, hogy itt élj, ilyen körülmények között a pimaszságod miatt.
De én ezt a kakit nem fogadom el, ahogy az értelmesebbje sem.
Te szagold nyugodtan a fetrengő csöveseket, és húzd ki magad: amikor átlész rajtuk.
Hiszen joguk van ott szundikálni a vizeletük tócsájában, hej, de remek jogállam ez szép és jó Magyarország.
|
|
Előzmény:
 |
Herepessy
2018-12-16 13:52:57
|
56
|
Nincs joga az atomrészeg csövesnek a lépcsőn aludnia? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|