|
|
|
|
 |
Ollie a Réhm
2018-12-16 16:34:41
|
69
|
Meséljen már a vállalkozóról , akiknek a nagy része ma sem ad számlát. Ezzel teszik tönkre a becsületes vállalkozókat .
A dolgozóikat meg minmál béren jelentik be........
Érthető?
:-) |
|
 |
Herepessy
2018-12-16 13:55:30
|
58
|
Akkor nincs levezetés, számítás? |
|
A hozzászólás:
 |
Kód 001
2018-12-16 13:53:39
|
57
|
Te még mindig nem érted?
Nem a haverom - egy egyszeri ember egy blogból.
Ám aki ma vállalkozó Mo on, annak mind van valamilyen tapasztalata a katyvasz adózási rendszerröl, ahol a HIVATAL
ott szopat , ahol csak tud, és ezt
MIND
a vállalkozóval fizettetik meg.
Csak a pénztárgép rendszer egy nagy drekk - milliós kára volt a kiskereskedőknek a sorozatos lefagyások miatt.
Persze az üzemeltetpk, a királyi beszállítóknak nagy üzlet.
Te azt sem látod, hogy ma az ország egyik fele abból él ( élősködik ), hogy bünteti a másikat ( a dolgozó, tenni akaró ) másik felet?
TE HOL ÉLSZ?
|
|
Előzmény:
 |
Herepessy
2018-12-16 13:45:39
|
53
|
Ezért kértem a levezetést, hogy a kód haverod haverjának hány százalékát nem fizették ki, hogy az éves árbevételének a 15%-át kellett utánuk befizetnie a NAV-nak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|