|
|
|
|
 |
Kód 001
2018-12-16 13:57:55
|
59
|
Erről szólt a felvetés?
Jogról, vagy életmentő szándékról?
Megérdemled egyébként, hogy itt élj, ilyen körülmények között a pimaszságod miatt.
De én ezt a kakit nem fogadom el, ahogy az értelmesebbje sem.
Te szagold nyugodtan a fetrengő csöveseket, és húzd ki magad: amikor átlész rajtuk.
Hiszen joguk van ott szundikálni a vizeletük tócsájában, hej, de remek jogállam ez szép és jó Magyarország.
|
|
A hozzászólás:
 |
Herepessy
2018-12-16 13:52:57
|
56
|
Nincs joga az atomrészeg csövesnek a lépcsőn aludnia? |
|
Előzmény:
 |
Kód 001
2018-12-16 13:47:09
|
54
|
Vakok vagytok?
"Őszintén szólva semmi kedvem hazamenni. Ma is megesett velem például, hogy bementem Ausztriában az egyik nagy lánc boltjába vásárolni. Egyik szó követte a másikat, állást akartak ajánlani jövő héttől... ezt meglátom meg, elvállalom-e. ...
...Pont 2-3 hete esett meg velem, hogy Kelenföldön sétáltam, és egy fickó a lépcsőn feküdt. Megszólítottam, de nem reagált. Ezért kihívtam a mentőket. Nem elég, hogy egy órával később értek ki, de még fel voltak háborodva, hogy hogyan mertem őket zaklatni azért, mert valaki sokat ivott....
...Tavaly egy svédországi ismerősömmel közösen nyaraltunk Budapesten, és olyan szinten bunkó volt az étterem pincérnője, ahova bementünk vacsorázni, hogy fogtam, kifizettem az ételt aztán ott hagytam, és mondtam, hogy akkor ezt most egye meg maga.
....
„Évente meglátogatom a szüleimet, de az itt töltött egy-két hét bőven elegendő, rögtön visszatérek. Annyira kiábrándító itthon minden, hogy már nem tudnám itt leélni az életem.”
https://hataratkelo.blog.hu/2018/08/16/magyarorszag_nem_akarja_hogy_hazakoltozzek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|