Keresés

Részletes keresés

Kód 001 Creative Commons License 2018-12-16 13:53:39 57

Te még mindig nem érted?

 

Nem a haverom - egy egyszeri ember egy blogból.

 

Ám aki ma vállalkozó Mo on, annak mind van valamilyen tapasztalata a katyvasz adózási rendszerröl, ahol a HIVATAL

 

ott szopat , ahol csak tud, és ezt 

 

MIND

 

a vállalkozóval fizettetik meg. 

 

Csak a pénztárgép rendszer egy nagy drekk - milliós kára volt a kiskereskedőknek a sorozatos lefagyások miatt.

 

Persze az üzemeltetpk, a királyi beszállítóknak nagy üzlet.

 

Te azt sem látod, hogy ma az ország egyik fele abból él ( élősködik ), hogy bünteti a másikat ( a dolgozó, tenni akaró ) másik felet?

 

TE HOL ÉLSZ?

 

A hozzászólás:
Herepessy Creative Commons License 2018-12-16 13:45:39 53

Ezért kértem a levezetést, hogy a kód haverod haverjának hány százalékát nem fizették ki, hogy az éves árbevételének a 15%-át kellett utánuk befizetnie a NAV-nak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!