|
|
|
|
 |
Herepessy
2018-12-16 13:29:35
|
46
|
Nekem az is elég, ha levezeted, hogy hogyan bukta el a haverod az éves árbevételének 15%-át azon, hogy a kiegyenlítetlen kimenő számlái után meg kellett fizetnie a forgalmi adót. |
|
A hozzászólás:
 |
Kód 001
2018-12-16 13:25:36
|
43
|
Ami a vállalkozó létet illeti, az szóról szóra igaz- hiszen magam is vállalkozó vagyok.
A mindennapokból írhatnék ide több kötetnyi rémálmot.
Mert ez a VALÓSÁG ma Mo-on.
Irak néhány példát, miként megy egy ingatlan esetén a különböző közműveknél az engedélyezési eljárás?
Szeretnél szégyenkezni?
|
|
Előzmény:
 |
Herepessy
2018-12-16 13:18:41
|
39
|
Valóba szívbemarkoló, hogy a kiállított számláinak a 60%-át nem fizették ki, de annak nem a háromnegyedét siratja, hanem a negyedét.
Nem lehet, hogy ordas, sunyi hazugság az egész, és nemcsak ez a része? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|