Keresés

Részletes keresés

Herepessy Creative Commons License 2018-12-16 13:29:35 46

Nekem az is elég, ha levezeted, hogy hogyan bukta el a haverod az éves árbevételének 15%-át azon, hogy a kiegyenlítetlen kimenő számlái után meg kellett fizetnie a forgalmi adót.

A hozzászólás:
Kód 001 Creative Commons License 2018-12-16 13:25:36 43

Ami a vállalkozó létet illeti, az szóról szóra igaz- hiszen magam is vállalkozó vagyok.

 

A mindennapokból írhatnék ide több kötetnyi rémálmot.

 

Mert ez a VALÓSÁG ma Mo-on.

 

Irak néhány példát, miként megy egy ingatlan esetén a különböző közműveknél az engedélyezési eljárás?

 

Szeretnél szégyenkezni?

 

 

 

 

 

Előzmény:
Herepessy Creative Commons License 2018-12-16 13:18:41 39

Valóba szívbemarkoló, hogy a kiállított számláinak a 60%-át nem fizették ki, de annak nem a háromnegyedét siratja, hanem a negyedét.

 

Nem lehet, hogy ordas, sunyi hazugság az egész, és nemcsak ez a része?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!