|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-16 12:57:44
|
23
|
Azt gondolom, h a legegyszerűbb dolgokat nem kell érvekkel megtoldani.
Ehhez képest elég nehezen értitek meg, hogy az értelmes ember nem fog azért leváltani egy kormányt, hogy egy szarabb jöjjön a helyébe.
Ettől függetlenül szívesen tüntetek minden fasz döntésük ellen, de mivel ti kormányt akartok váltani, ezért nem segíthetek:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-16 12:38:34
|
15
|
Érvpótló?
Azt gondolom, h a legegyszerűbb dolgokat nem kell érvekkel megtoldani.
De mit nem értesz meg az idézett iŕásból? Ha esetleg szántál rá 2 percet, h elolvasd ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|