Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-16 12:57:44 23

Azt gondolom, h a legegyszerűbb dolgokat nem kell érvekkel megtoldani.

 

 

 

Ehhez képest elég nehezen értitek meg, hogy az értelmes ember nem fog azért leváltani egy kormányt, hogy egy szarabb jöjjön a helyébe.

 

Ettől függetlenül szívesen tüntetek minden fasz döntésük ellen, de mivel ti kormányt akartok váltani, ezért nem segíthetek:))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-16 12:38:34 15

Érvpótló?

Azt gondolom, h a legegyszerűbb dolgokat nem kell érvekkel megtoldani.

De mit nem értesz meg az idézett iŕásból? Ha esetleg szántál rá 2 percet, h elolvasd ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!