|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-16 12:38:14
|
14
|
Az mire érv, hogy nő?
Legutóbb egy nő mondta azt a fasságot a világhírű rádióban, hogy aki a fideszre szavazott, az most nem tüntethet.
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-16 12:36:06
|
12
|
Nem akarok én semmit!
Egyszerűen érdekel, h átmegy-e?
Te hogy látod?
|
|
 |
Herepessy
2018-12-16 12:09:47
|
7
|
Majd a bizonytalanok. Náluk még nagy tartalékaitok vannak, mint minden választás előtt.
Előtte: "aki nem szavaz, az a Fideszre szavaz".
Utána: "aki nem szavazott, az a demokratákra szavazott". |
|
A hozzászólás:
 |
medve talp
2018-12-16 12:08:25
|
5
|
Egy nő levelével akarsz ezeknek érvelni?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-16 12:02:49
|
4
|
Gondolom a címéig jutottál el ...
De kb ezt is feltételezem az itt szereplők 90%-áról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|