Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-16 12:38:14 14

Az mire érv, hogy nő?

 

Legutóbb egy nő mondta azt a fasságot a világhírű rádióban, hogy aki a fideszre szavazott, az most nem tüntethet.

 

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-16 12:36:06 12

Nem akarok én semmit!

Egyszerűen érdekel, h átmegy-e?

Te hogy látod?

 

Herepessy Creative Commons License 2018-12-16 12:09:47 7

Majd a bizonytalanok. Náluk még nagy tartalékaitok vannak, mint minden választás előtt.

 

Előtte: "aki nem szavaz, az a Fideszre szavaz".

 

Utána: "aki nem szavazott, az a demokratákra szavazott".

A hozzászólás:
medve talp Creative Commons License 2018-12-16 12:08:25 5

Egy nő levelével akarsz ezeknek érvelni?

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-16 12:02:49 4

Gondolom a címéig jutottál el ...

De kb ezt is feltételezem az itt szereplők 90%-áról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!