|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-12-15 19:59:44
|
14932
|
Szia!
Én is visszanéztem a képeket, valóban van alattuk szilárd talaj, meg zöld stb. Ez a tartási forma valóban elfogadható. |
|
 |
s189
2018-12-15 11:56:49
|
14931
|
14760 hozzászólláson lévő képek |
|
A hozzászólás:
 |
s189
2018-12-15 11:53:44
|
14930
|
Szia. Igazad van, de nem ezen akarom tartani őket, hanem "hamvasat" hozzászóló tett fel képett az általa gyártott ketrecről és olyat akarok csinálni. Úgy láttam hogy Ő OSB lapot tett be kb.2/3részben, és a maradék helyen 1/3 rész tudja takarítani amin lefolyik a trágya. Az oldalán lévő az más méretű rács ami szintén (szerintem nyúlakhoz van).ez nem olyan sűrű rácsokat.
No. Szóval ilyen rácsokat keresek amit fel tudok használni az építéshez.
Még egyszer köszönöm a hozzá szólásod, tanácsot. |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-12-15 11:22:09
|
14929
|
Szia!
Bocsánat, hogy a csapos közbeszól!
A taposórácsos tartás embertelen, és nem vagyok biztos benne, hogy engedélyezett-e. Lehet, hogy egy szűk ketrecben, taposórácson pár hónapig jól tojnak, de szenvednek és tönkremennek.
Képzeld magukat a helyükbe egy kicsikét, nézz meg egy fürjet közelről a pici finomcsontú lábával együtt. Ha ezután is taposórácsos tartás mellett döntesz, hát ezúton gratulálok.
Azért bátorkodtam ilyen sarkasan fogalmazni, mert azt írod, családi felhasználásra akarod. Kis tételben (bár szerintem nagyban is) lehet emberségesebb megoldást is találni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|