|
|
|
|
 |
BENTA
2018-12-19 10:46:58
|
87064
|
Sziasztok!
Találtam még egy érdekes karácsonyi kaktuszt. Nem egyenletesen zöld a levele, hanem a pereme sárgás. Nagyon érdekes, bár kicsit viharvert darab (mint minden, amit hazaviszek. István szerint én nem vásárolni, hanem menekíteni járok a virágboltokba.). Viszont a virága nagyon szép. Lefotóztam.
 
|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2018-12-11 16:34:33
|
87060
|
Szerencsés találkozásod volt a kaktusszal, és a növénynek is szerencséje lesz veled! |
|
Előzmény:
 |
BENTA
2018-12-11 16:33:28
|
87058
|
Kedves Csimpolya!
Tegnap vettem egy karácsonyi kaktuszt, amin különböző színű virágok vannak, a narancstól a pinkig. Azonnal rád gondoltam, te tudod értékelni ezeket a különlegességeket. Most már kicsit kókadtak a virágai, de ha elkezd megint nyílni, fényképezek.
Az az igazság, hogy volt már egy ilyen virágom, de azt odaadtam anyukámnak, amikor nagyon maga alatt volt, azóta is keresem a boltokban, hátha tudok szerezni. Az ember legyen kitartó és teljesülnek a kívánságai. Mondjuk, van amire 20-30 évet kellett várni, de ez van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|