Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2018-12-19 10:46:58 87064

Sziasztok!

 

Találtam még egy érdekes karácsonyi kaktuszt. Nem egyenletesen zöld a levele, hanem a pereme sárgás. Nagyon érdekes, bár kicsit viharvert darab (mint minden, amit hazaviszek. István szerint én nem vásárolni, hanem menekíteni járok a virágboltokba.). Viszont a virága nagyon szép. Lefotóztam.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-11 16:34:33 87060

Szerencsés találkozásod volt a kaktusszal, és a növénynek is szerencséje lesz veled!

Előzmény:
BENTA Creative Commons License 2018-12-11 16:33:28 87058

Kedves Csimpolya!

 

Tegnap vettem egy karácsonyi kaktuszt, amin különböző színű virágok vannak, a narancstól a pinkig. Azonnal rád gondoltam, te tudod értékelni ezeket a különlegességeket. Most már kicsit kókadtak a virágai, de ha elkezd megint nyílni, fényképezek.

Az az igazság, hogy volt már egy ilyen virágom, de azt odaadtam anyukámnak, amikor nagyon maga alatt volt, azóta is keresem a boltokban, hátha tudok szerezni. Az ember legyen kitartó és teljesülnek a kívánságai. Mondjuk, van amire 20-30 évet kellett várni, de ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!