Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-12-11 16:34:33 87060

Szerencsés találkozásod volt a kaktusszal, és a növénynek is szerencséje lesz veled!

A hozzászólás:
BENTA Creative Commons License 2018-12-11 16:33:28 87058

Kedves Csimpolya!

 

Tegnap vettem egy karácsonyi kaktuszt, amin különböző színű virágok vannak, a narancstól a pinkig. Azonnal rád gondoltam, te tudod értékelni ezeket a különlegességeket. Most már kicsit kókadtak a virágai, de ha elkezd megint nyílni, fényképezek.

Az az igazság, hogy volt már egy ilyen virágom, de azt odaadtam anyukámnak, amikor nagyon maga alatt volt, azóta is keresem a boltokban, hátha tudok szerezni. Az ember legyen kitartó és teljesülnek a kívánságai. Mondjuk, van amire 20-30 évet kellett várni, de ez van.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-06 17:04:14 87053

Tényleg nehéz évek voltak ezek, igazán örülök, hogy most kikötőben vagy. Te is, a családod is, no meg a macskáid is. Jó, hogy megint megtaláltál bennünket.

Ami engem illet, már nyugdíjas vagyok, és szeretek az lenni.

Már csak egy macskám van, Silver, és feltehetően már nem is lesz több.

Viszont gondoskodtam a szórakoztatásáról, mert ennivalót raktam ki az erkélyre, a madarak - főleg a széncinkék - felfedezték, és törzsvendégek lettek. A macskát is felfedezték, és szeretik illegetni-billegetni magukat, cukkolási szándékkal. Silvert viszont nem zavarja, inkább szórakozik rajtuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!