Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kertipicur Creative Commons License 2018-12-10 18:16:10 133

Szia! 

Érdeklődnék, hogy aktuális-e még a macska etetés vállalás. És helyileg hol vállalod?

Üdv

Györgyi

Előzmény:
Zümrüt Creative Commons License 2018-05-07 11:38:38 126

Kedves Cicások! Több cica tulajdonosaként tudom, hogy néha nagy problémát jelenthet az elutazás. De egy-egy betegség is akadályozhat, a kis állat gondozásában. 

Szívesen vállalnék macskák etetését, gondozását, míg a gazdi meg nem jön. Házhoz megyek, mert ez a cicának is jobb, ha nem mozdítják ki a megszokott környezetéből.

Leinformálható vagyok,teológiára járok, büntetlen előéletű.

Köszönöm, ha megtisztel bizalmával: Zümrüt

email: bubor25@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!