Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F1 Hierro Creative Commons License 2018-12-08 16:19:04 56

Vagy aki tehetségtelen a gépsor mellé, mehet focizni.

Előzmény:
Second Wave Creative Commons License 2018-12-08 11:12:48 50

Vegyél néhány elméleti tesiórát (gy.k.: meccs nézés, angol és matekóra helyett). Ha nincs a suliban projektor -esélyes- tarts egy lépcsőzős tesiórát.

 

Futbalistákat nevel a fidesz. Aki tehetségtelen a fociban, az mehet a gépsor mellé 16 évesen. Annyit i sér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!