Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 15:45:10 55

Mindenki jól járna! :D

Előzmény:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 15:44:47 54

Ha lenne eszük a romáinknak, akkor eldobnák a papírjaikat és beállnának afgánnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!