Keresés

Részletes keresés

IL........ Creative Commons License 2018-12-08 12:20:48 53

ugyan     mindenhol van egy egy kilo aranytudja    minden orszagban    nemcsak europaban   azsiaban es afrikaban is   egyedul az usa-ban nincs mert oda nem hivtak meg meg    konnyen lehet hogy a nagy hasa is csak alca es oda meg keszpenzt rejtetett el

A hozzászólás:
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2018-12-08 11:32:11 52

Ez persze mostanra már Orbán magánvagyona lett, egy kis szatyorban hordja magával, ha menekülnie kell, legyen miből megvesztegetnie a határőröket.

Előzmény:
ooloo Creative Commons License 2018-12-08 11:24:04 51

https://www.portfolio.hu/gazdasag/itt-a-rendkivuli-bejelentes-tizszeresere-emelik-magyarorszag-aranytartalekat.301422.html

2018. október 16. 10:12

A jegybank vezetése alapos vizsgálatot tartott, arra jutottunk, hogy első lépésben helyes hazahozni a korábbi 3,1 tonnás aranytartalékot, ez már itthon volt, amikor a Monetáris Tanács döntött arról, hogy tízszeresére emeljük a tartalékot. Ez a megemelt mennyiség, 31,5 tonna arany már itthon van - jelentette be az MNB elnöke.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!