|
|
|
|
 |
Second Wave
2018-12-08 11:07:59
|
49
|
Azok az aranyrudak már rég Svájcban vannak. Ráchel sulija (tandíj: 15 MFt) volt a fedősztori. |
|
 |
IL........
2018-12-08 10:48:54
|
47
|
allitolag macedoniaban kert menedekjogot meg tegnap es most a dublore van csak pesten |
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 10:16:13
|
45
|
Végre van egy rendes repülőgépe a Honvédségnek! Hogy ezt is megérhettem! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
ooloo
2018-12-08 10:12:02
|
43
|
igen orban veszte a szotyi es a palinka lesz

...vagy a meneküléskor az aranyrudakkal túlterhelt repülőgép... |
|
Előzmény:
 |
IL........
2018-12-08 09:52:27
|
40
|
igen orban veszte a szotyi es a palinka lesz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|