|
|
|
|
 |
ooloo
2018-12-08 10:12:02
|
43
|
igen orban veszte a szotyi es a palinka lesz

...vagy a meneküléskor az aranyrudakkal túlterhelt repülőgép... |
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:55:10
|
41
|
Áttérhetne a tökmagra néha... Paradicsomlével jót tesz a dülmirigynek. |
|
A hozzászólás:
 |
IL........
2018-12-08 09:52:27
|
40
|
igen orban veszte a szotyi es a palinka lesz |
|
Előzmény:
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:51:32
|
39
|
Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|