Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2018-12-08 10:12:02 43

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

...vagy a meneküléskor az aranyrudakkal túlterhelt repülőgép...

fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 09:55:10 41

Áttérhetne a tökmagra néha... Paradicsomlével jót tesz a dülmirigynek.

A hozzászólás:
IL........ Creative Commons License 2018-12-08 09:52:27 40

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

Előzmény:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 09:51:32 39

Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!