Keresés

Részletes keresés

IL........ Creative Commons License 2018-12-08 09:52:27 40

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

A hozzászólás:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 09:51:32 39

Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik...

Előzmény:
IL........ Creative Commons License 2018-12-08 09:48:50 38

pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!