|
|
|
|
 |
Qqberci
2018-12-08 09:57:58
|
42
|
agysebeszek
gOrbánnak ilyesmire nem lehet szüksége... |
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:51:32
|
39
|
Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik... |
|
A hozzászólás:
 |
IL........
2018-12-08 09:48:50
|
38
|
pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek |
|
Előzmény:
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:47:12
|
37
|
Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|