|
|
|
|
 |
IL........
2018-12-08 09:48:50
|
38
|
pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek |
|
A hozzászólás:
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:47:12
|
37
|
Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :(( |
|
Előzmény:
 |
IL........
2018-12-08 09:25:13
|
36
|
csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga sok penzbe kerul minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett nem akarok sportolni beteg akarok lenni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|