Keresés

Részletes keresés

IL........ Creative Commons License 2018-12-08 09:48:50 38

pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek

A hozzászólás:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 09:47:12 37

Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :((

Előzmény:
IL........ Creative Commons License 2018-12-08 09:25:13 36

csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van      magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga   sok penzbe kerul    minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett   nem akarok sportolni   beteg akarok lenni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!