|
|
|
|
 |
Second Wave
2018-12-08 11:12:48
|
50
|
Vegyél néhány elméleti tesiórát (gy.k.: meccs nézés, angol és matekóra helyett). Ha nincs a suliban projektor -esélyes- tarts egy lépcsőzős tesiórát.
Futbalistákat nevel a fidesz. Aki tehetségtelen a fociban, az mehet a gépsor mellé 16 évesen. Annyit i sér. |
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 09:47:12
|
37
|
Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :(( |
|
A hozzászólás:
 |
IL........
2018-12-08 09:25:13
|
36
|
csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga sok penzbe kerul minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett nem akarok sportolni beteg akarok lenni |
|
Előzmény:
 |
IL........
2018-12-08 09:22:09
|
35
|
azt nagyon szeretek kimeli a veset a dializalas |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|