|
|
|
|
 |
IL........
2018-12-08 09:25:13
|
36
|
csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga sok penzbe kerul minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett nem akarok sportolni beteg akarok lenni |
|
A hozzászólás:
 |
IL........
2018-12-08 09:22:09
|
35
|
azt nagyon szeretek kimeli a veset a dializalas |
|
Előzmény:
 |
fülepzsolt
2018-12-08 08:22:02
|
33
|
Dializálásnál előny! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|