Keresés

Részletes keresés

fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 08:12:47 31

Vannak, akik megfékezzék a hajlamait. Szerintem van annyira hiú, hogy mérsékelje magát.

A hozzászólás:
IL........ Creative Commons License 2018-12-08 08:10:35 30

egy baj van  sokat eszik es hizik

Előzmény:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 08:08:07 29

Szerintem szereti a harcot, és még jobban a győzelmet. A dicsőségről nem is beszélve! Már most beírta magát a történelembe, de még nincs vége!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!