Keresés

Részletes keresés

IL........ Creative Commons License 2018-12-08 08:10:35 30

egy baj van  sokat eszik es hizik

A hozzászólás:
fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 08:08:07 29

Szerintem szereti a harcot, és még jobban a győzelmet. A dicsőségről nem is beszélve! Már most beírta magát a történelembe, de még nincs vége!!

Előzmény:
IL........ Creative Commons License 2018-12-08 08:04:49 28

valoban    menekul a vereseg elol      antallt nem erdekelte hogy vereseget fog szenvedni     amugy gyurcsanyt se   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!