Keresés

Részletes keresés

fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 08:01:12 26

Jé! Egy trollozó főtroll! :D

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-08 07:55:02 23

Édesdrága incuri-pincuri trollok.

 

Elegendő csak kiszórni az udvarra a magot, és ti szép rendesen felcsipegetitek.

Majd jóllakva facán megideologizáljátok azt, amiről halványlila fingotok sincs.

Mert a szemináriunon is pont annyi magot szórnak elétek, h itt el tudjatok sertepertélni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!