|
|
|
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 08:00:31
|
25
|
Nátrium-acetát: kézmelegítőkben, és egyéb, kémiai reakció által fűtött melegítőkben, mert kristályosodása exoterm, és jelentős hőtöbblettel jár[2][3][4] |
|
 |
IL........
2018-12-08 07:56:29
|
24
|
lassan olyan leszel mint a krokodilok honapokig hibernalnak es akar 200 evig el-elnek |
|
A hozzászólás:
 |
fülepzsolt
2018-12-08 07:54:58
|
22
|
Újabban nem bírom a hideget. Kaptam két sóoldatos kézmelegítő szívet a páromtól.Már csak langyos -(((
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|