Keresés

Részletes keresés

fülepzsolt Creative Commons License 2018-12-08 07:43:35 18

Van az 10x is...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-08 04:39:49 13

Viszont az külön vicces, hogy mindenbe képesek vagytok Fidesz bukást vizionálnk.. ha fele ekkora energiát fektetnétek pl. egy normális alternativa felépitésére, már rég nem ez a szutyok vezetné az országot..

 

Csakhogy barátocskám jelenleg ez a szutyok is 3x jobb mindenkinek, mint az ellenzék, ami kizárolag a tiédhez hasonlo összeesküvések épitéséhez ért. Ebböl nem lehet országot vezetni.. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!