|
|
|
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 07:43:35
|
18
|
Van az 10x is... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-08 04:39:49
|
13
|
Viszont az külön vicces, hogy mindenbe képesek vagytok Fidesz bukást vizionálnk.. ha fele ekkora energiát fektetnétek pl. egy normális alternativa felépitésére, már rég nem ez a szutyok vezetné az országot..
Csakhogy barátocskám jelenleg ez a szutyok is 3x jobb mindenkinek, mint az ellenzék, ami kizárolag a tiédhez hasonlo összeesküvések épitéséhez ért. Ebböl nem lehet országot vezetni..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|