|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-07 20:51:12
|
9
|
Mindenféle Q fontosTALAN okokból, annyiszor repül, ahányszor hazánk számára fontosTALAN ..., ámde a hobbista számára minimum nemzetérdeket überelő football mérkőzésre kell röppennie ... |
|
A hozzászólás:
 |
pert2
2018-12-07 20:19:23
|
8
|
A hovedsegnek van ket repuloje amiket havonta max ketszer tud sajat celra hasznalni, gazdasagossagi okokbol meg napi ketszer kene repkedniuk. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-07 18:41:43
|
-
|
Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...
Afrikában, Ázsiában eszement pénzeket szór el a kormány, minden komolyabb indoklás nélkül.
Közben előbb honvédségi felhasználásúnak hazudnak olyan repülőket, amiket kifejezetten a min.elnök és sleppje repked, majd érkezett a 3. is, ami már civil lajstromot kapott.
A hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|