|
|
|
|
 |
fülepzsolt
2018-12-08 08:02:35
|
27
|
Orbán egy menekülő típus! :D |
|
A hozzászólás:
 |
A pupák pék pókja
2018-12-07 19:49:42
|
7
|
Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...
Újabb tuti nedves álom...
Be kell ismerni, fantáziátok az van...
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-07 18:41:43
|
-
|
Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...
Afrikában, Ázsiában eszement pénzeket szór el a kormány, minden komolyabb indoklás nélkül.
Közben előbb honvédségi felhasználásúnak hazudnak olyan repülőket, amiket kifejezetten a min.elnök és sleppje repked, majd érkezett a 3. is, ami már civil lajstromot kapott.
A hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|