|
|
|
|
 |
Háténimmárkitválasszak?
2018-12-07 19:22:17
|
6
|
Nem katonai.
Nem a katonaság rendelkezik vele.
Pl az amcsi Air Force One gépével nem szállítanak Afganisztánba utánpótlásokat - márpedig a mi két gépünk elsődleges feladata az ilyesmik lebonyolítása.
Vagy nem? |
|
A hozzászólás:
 |
Lomtalanítás ünnepe
2018-12-07 19:15:25
|
4
|
Air Force One, mond valamit?
Egy kormanygep mindenhol katonai gep, akkor is ha a sziluett egyezik a Wizzair gepekkel. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-07 18:41:43
|
-
|
Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...
Afrikában, Ázsiában eszement pénzeket szór el a kormány, minden komolyabb indoklás nélkül.
Közben előbb honvédségi felhasználásúnak hazudnak olyan repülőket, amiket kifejezetten a min.elnök és sleppje repked, majd érkezett a 3. is, ami már civil lajstromot kapott.
A hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|