|
|
|
|
 |
Nagyi1057
2018-12-07 07:35:56
|
2222
|
Szia!
Kecskeméten van, postázni tudom!
|
|
A hozzászólás:
 |
metatom
2018-12-06 20:18:07
|
2221
|
Üdv! Engem érdekel! Hétvégén alámászok és megnézem hogy milyen van az enyémen, ha stimmel akkor megveszem. Hol tudom átvenni? |
|
Előzmény:
 |
Nagyi1057
2018-12-06 15:23:37
|
2220
|
Tisztelt Fórumlakók!
Téves rendelés miatt eladóvá vált egy pár, rúd stabilizátor.
Én T31-hez rendeltem, de abban nincs ilyen. A előző, T30-as kocsim hátsó futóművében viszont cseréltem valami hasonlót, szerintem ahhoz való.
A feliraton is "2000-" szerepel.
Ha valakit érdekel, mivel nekem nincs rá szükségem, biztosan meg tudunk egyezni...
Privátban szívesen küldök még képeket.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|