Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Nagyi1057 Creative Commons License 2018-12-07 07:35:56 2222

Szia!

 

Kecskeméten van, postázni tudom!

 

 

A hozzászólás:
metatom Creative Commons License 2018-12-06 20:18:07 2221

Üdv! Engem érdekel!  Hétvégén alámászok és megnézem hogy milyen van az enyémen, ha stimmel akkor megveszem. Hol tudom átvenni?

Előzmény:
Nagyi1057 Creative Commons License 2018-12-06 15:23:37 2220

Tisztelt Fórumlakók!

 

Téves rendelés miatt eladóvá vált egy pár, rúd stabilizátor.

Én T31-hez rendeltem, de abban nincs ilyen. A előző, T30-as kocsim hátsó futóművében viszont cseréltem valami hasonlót, szerintem ahhoz való.

A feliraton is "2000-" szerepel.

Ha valakit érdekel, mivel nekem nincs rá szükségem, biztosan meg tudunk egyezni...

 

Privátban szívesen küldök még képeket.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!