Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2018-12-06 11:16:24 87052

Egyelőre a szürke a csibészebb, a vörike csak pár napja van náluk. Szerintem ki fog bontakozni:)

Akkor jó egy macska, ha rossz!

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2018-12-06 10:53:39 87051

a vörösnek a szeme sem áll jól...............................:-))

 

 

Előzmény:
BENTA Creative Commons License 2018-12-06 10:49:51 87050

 

A kis szürke a mentett, a vöricica az elgazdátlanodott. Egyelőre még szokják egymást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!