Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Snowpile Creative Commons License 2018-12-04 21:13:09 724

Köszi.

Igen a láza az nem akart lemenni , egy hónapon át végig, 1-2 napra jobb volt az infúziós kezelés után,akkor megörültem,de visszatért.

Szörnyű,amin keresztül ment, mentünk :( nem kívánom senkinek.

Előzmény:
DeniseJ Creative Commons License 2018-11-27 21:22:39 722

Szomorúan hallom..

Van az úgy, hogy mindent megteszünk, hogy meghosszabítsuk azt a kis időt mit velünk tölthet még akkor is, mikor arra ébresztenek, menthetetlen.

Azt tudom..ha már lázas lesz, onnantól nincs kiút :( 

S az oltással megelőzendő a vírus elharapozódása..mivel úgy tudom, minden cicában rejtezik ez a fajta vírusfaj. 

Fel a fejjel..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!