Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vizes-1010 Creative Commons License 2018-12-04 12:43:49 12

A legtöbb helyen eddig BWT géppel találkoztam. Szerintem nem lesz tőle más a víz íze, van aki szerint igen. Sótablettával működik, amiből 1 adag nagyjából 2-3 ezer ft. De megkönnyíti az ember életét az biztos. Könnyebb tisztántartani a fürdőszobát, egészségesebb, a ruhákat is könnyebb kimosni.

Előzmény:
csodabogarka Creative Commons License 2017-02-19 12:40:40 6

Igen régi topik, de hátha van, aki friss tapasztalattal rendelkezik a háztartási vízlágyító berendezésekkel kapcsolatosan. A marketing szöveget végigolvastam több gyártónál, személyes tapasztalatok érdekelnek inkább , ki milyen tipust használ, mennyire elégedett, milyenek a járulékos költségek? Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!