Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-12-02 12:14:35 2219

O.K! Sok sikert hozzá!

A hozzászólás:
dela65 Creative Commons License 2018-12-02 11:55:30 2218

A 2.2 dci rendben megérkezett új telephelyére. Köszönöm a segítséget a rögzítésben. (egy tescos spanifert kellett újra kötni, mert elvásott és elszakadt a rázkódástól)

Üdv: DL

Az első rossz helyre ment!

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-11-24 15:54:14 2202

Sziasztok!

Amennyiben valakinek,egy motorra,váltóra lenne szüksége tudok rajta segíteni!  Saját totálkáros autómból mentettem meg a motor váltó egységet! Mivel 6 évig én voltam a tulajdonosa,bizton állíthatom,hogy nincs baja az egységnek! Papírok vannak,ára 150-ezer forint /egy vezérlés cserét nem úszol meg ennyiért/!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!