|
|
|
|
 |
harpi3
2018-12-02 12:14:35
|
2219
|
O.K! Sok sikert hozzá! |
|
A hozzászólás:
 |
dela65
2018-12-02 11:55:30
|
2218
|
A 2.2 dci rendben megérkezett új telephelyére. Köszönöm a segítséget a rögzítésben. (egy tescos spanifert kellett újra kötni, mert elvásott és elszakadt a rázkódástól)
Üdv: DL
Az első rossz helyre ment! |
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-11-24 15:54:14
|
2202
|
Sziasztok!
Amennyiben valakinek,egy motorra,váltóra lenne szüksége tudok rajta segíteni! Saját totálkáros autómból mentettem meg a motor váltó egységet! Mivel 6 évig én voltam a tulajdonosa,bizton állíthatom,hogy nincs baja az egységnek! Papírok vannak,ára 150-ezer forint /egy vezérlés cserét nem úszol meg ennyiért/! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|