Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-11-29 17:05:48 13752

Hűha! nálunk nem volt ilyen rossz, a hőmérő -2 fokot mutatott reggel. Ez is elég, de nem túl meglepő, hiszen nemsokára december.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2018-11-29 17:03:55 13751

Nálunk ma reggel -9,5°C volt közvetlenül a ház előtt.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-11-29 16:59:04 13750

Reggel kinéztem az erkélyre, és némi meglepetéssel tapasztaltam, hogy a madarak ivóvize behártyásodott. Persze rögtön felöntöttem meleg vízzel, és ezt kétóránként megismételtem, viszont itt a bizonyíték arra, hogy az idő zordabbra fordult.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!