|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-11-29 17:05:48
|
13752
|
Hűha! nálunk nem volt ilyen rossz, a hőmérő -2 fokot mutatott reggel. Ez is elég, de nem túl meglepő, hiszen nemsokára december. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2018-11-29 17:03:55
|
13751
|
Nálunk ma reggel -9,5°C volt közvetlenül a ház előtt. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-11-29 16:59:04
|
13750
|
Reggel kinéztem az erkélyre, és némi meglepetéssel tapasztaltam, hogy a madarak ivóvize behártyásodott. Persze rögtön felöntöttem meleg vízzel, és ezt kétóránként megismételtem, viszont itt a bizonyíték arra, hogy az idő zordabbra fordult. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|