|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-11-29 08:39:58
|
14926
|
Szia!
A főtt tojást nem szoktam meghámozni, hanem csak késsel kettévágom, így tiszta marad. Teljesen kiszedik, azután rátaposok és azt meg a tyúkok falják fel. Minden hasznosul. :-) |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-11-29 08:15:43
|
14925
|
Én meg majom vagyok, mert az első hozzászólásodon átsiklottam. Köszi a tájékoztatást, így már nem aggódok. Annyira. Szépek az enyémek is, pufik és sima a tolluk. A főtt tojást majd én is beiktatom! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|