Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-11-29 08:39:58 14926

Szia!

A főtt tojást nem szoktam meghámozni, hanem csak késsel kettévágom, így tiszta marad. Teljesen kiszedik, azután rátaposok és azt meg a tyúkok falják fel. Minden hasznosul. :-) 

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-11-29 08:15:43 14925

Én meg majom vagyok, mert az első hozzászólásodon átsiklottam. Köszi a tájékoztatást, így már nem aggódok. Annyira. Szépek az enyémek is, pufik és sima a tolluk. A főtt tojást majd én is beiktatom!

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-11-29 08:13:12 14924

Szia! De jó, hogy itt vagy!

A 150W csak éjjel megy, és elég magasan van felettük, jó nagy légtérben. Nappalra amúgy is kijönnek a kinti szénába. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!