Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-11-29 08:15:43 14925

Én meg majom vagyok, mert az első hozzászólásodon átsiklottam. Köszi a tájékoztatást, így már nem aggódok. Annyira. Szépek az enyémek is, pufik és sima a tolluk. A főtt tojást majd én is beiktatom!

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-11-29 08:13:12 14924

Szia! De jó, hogy itt vagy!

A 150W csak éjjel megy, és elég magasan van felettük, jó nagy légtérben. Nappalra amúgy is kijönnek a kinti szénába. 

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-11-29 04:24:27 14923

........ még kifelejtettem: huzat, szél ne legyen. 150 W álandó üzem nagyon drága buli. 

Üdv. Neked!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!