|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-11-29 08:15:43
|
14925
|
Én meg majom vagyok, mert az első hozzászólásodon átsiklottam. Köszi a tájékoztatást, így már nem aggódok. Annyira. Szépek az enyémek is, pufik és sima a tolluk. A főtt tojást majd én is beiktatom! |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-11-29 08:13:12
|
14924
|
Szia! De jó, hogy itt vagy!
A 150W csak éjjel megy, és elég magasan van felettük, jó nagy légtérben. Nappalra amúgy is kijönnek a kinti szénába. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-11-29 04:24:27
|
14923
|
........ még kifelejtettem: huzat, szél ne legyen. 150 W álandó üzem nagyon drága buli.
Üdv. Neked! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|