|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-11-29 08:13:12
|
14924
|
Szia! De jó, hogy itt vagy!
A 150W csak éjjel megy, és elég magasan van felettük, jó nagy légtérben. Nappalra amúgy is kijönnek a kinti szénába. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-11-29 04:24:27
|
14923
|
........ még kifelejtettem: huzat, szél ne legyen. 150 W álandó üzem nagyon drága buli.
Üdv. Neked! |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-11-29 04:18:25
|
14922
|
Szia .......mama!
Ne agódj, a fürjek bírják a kemény hideget. Mióta nem tartok zárt, fűtőtt helyen fürjeket, azóta nincs tetvesedés sem. Évek óta -igaz, most már csak hobbiból-, kinn tartom kismadaraim. Nem fáznak, a -20 - -25°C-t is simán elviselik. Raktam nekik be egy mű nagyobb dobozt (kitakarított 25l-es fekete, bitumen emulzió volt benne valaha) se ritkán mennek be. Álandóan működik nekik egy 5 W-os meleg fényű LED lámpa. Almuk hamu, homok sóder, zeolit, szalmatörek keverék. Naponta kapnak 1 db főtt tojást, most éppen 4 db libatojást főztem meg, de szinte mindig van kacsatojás is. Imádják. Mikor meglátnak hangosan üvöltöznek, fütyörésznek, izgatottan rohangálnak, várják a jó falatokat.
Na, szóval nem kell nekik fűteni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|