Részletes keresés
A nyugdíjasklub tervez egy látogatást, velük én is elmegyek.
http://www.imm.hu/hu/programs/view/488,Adventt%C5%91l+v%C3%ADzkeresztig+a+Nagyt%C3%A9t%C3%A9nyi+Kast%C3%A9lyban
Vasárnap megyünk.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!