|
|
|
|
 |
dela65
2018-12-02 11:53:01
|
2217
|
A 2.2 dci rendben megérkezett új telephelyére. Köszönöm a segítséget a rögzítésben. (egy tescos spanifert kellett újra kötni, mert elvásott és elszakadt a rázkódástól)
Üdv: DL |
|
 |
Akela85
2018-11-29 20:06:41
|
2214
|
szia
a kaszniból megmaradt valami? vagy az ment a levesbe? egy két belső kiegészítőt keresek még. |
|
A hozzászólás:
 |
dela65
2018-11-28 10:46:47
|
2213
|
E-mail címem publikus. Kérlek írj rám, hogy fel tudjuk venni a kapcsolatot, vagy itt a telefonom: 30-626-69-39 |
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-11-25 15:41:05
|
2209
|
Igen! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|