Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-11-25 15:41:05 2209

Igen!

A hozzászólás:
dela65 Creative Commons License 2018-11-25 11:20:54 2207

Szia!

 

A motoron adagoló és turbó rajta van?

 

DL

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-11-25 10:05:29 2205

Basszus ezt tényleg elfelejtettem leírni!!!!! Szóval diesel 2.2dci .2006-os évjáratból lett kiszedve!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!