Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dela65 Creative Commons License 2018-11-25 11:20:54 2207

Szia!

 

A motoron adagoló és turbó rajta van?

 

DL

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-11-25 10:05:29 2205

Basszus ezt tényleg elfelejtettem leírni!!!!! Szóval diesel 2.2dci .2006-os évjáratból lett kiszedve!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!