Keresés

Részletes keresés

MM-93 Creative Commons License 2018-11-21 14:59:34 6387

Most voltam tukrozesen augban, akkor mondtak hogy repedesem van.

A hozzászólás:
nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2018-11-21 10:33:47 6386

Bocsi.

Jó még az édesburgonya.

Viszont még kipróbálhatnád a paraffinolajat/gyógyszertár/ is 1 evőkanál naponta és hozzá olyan kaja, amitől a végtermék könnyen kijön. A sütőtök is jó.

Persze a felírt kúppal kombinálva.A paraffint 2 hétnél tovább nem ajánlatos szedni.

Lényeg hogy semmi ne sérthesse fel.

Viszont mikor voltál vastag b. tükrözésen, mert kb 4 évente ajánlott ellenőrizni. Hátha ott van a bibi/vérzés stb.

Előzmény:
MM-93 Creative Commons License 2018-11-20 13:12:57 6384

Sziasztok!

lassan 3 honapja tart a kinlodasom.

amikor kezdodott elmentem proktologushoz megtukrozott, azt allapitotta meg hogy vegbelrepedesem van, irt fel vmi gyogyszertari kupot azzal probalkoztam, majd kiprobaltam mas kupokat is eredmenytelenul.

szinte semmit nem javult, talan nem faj annyira a wczes, de utana par ora az nagyon rossz.

irrital csip luktet neha, verzes wczeskor szinte minden alkalommal. Utana meg semmit nem erzek

 Van egy kissebb belso aranyerem amivel mostanaban nem volt gondom, de olvastam hogy ez is valadekozhat ami elosegiti a repedest. Illetve eddig nem nagyon figyeltem oda a bevitt kajak tartalmaira.

amit hozza kell tennem, hogy probaltam azert a taplalkozasra figyelni minden nap reggel este egy korty oliva olaj, zabpehely tejben aztatva, muzlis activia plussz muzlit ontok meg bele, napi 2-3 liter folyadek megvan, csoki 95% ban kiiktatva, mostanaban meg sutotokot is eszegetek ami jot tesz az anyagnak.

szoval nem tudom mit kellene tennem de ennel tobbet nemtudok tenni, igy meg borzalmas elni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!