Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pépépe Creative Commons License 2018-11-21 10:24:30 2201

Eredményről (meg a matekról) majd számolj be lszi! 

A hozzászólás:
vassjana Creative Commons License 2018-11-20 22:11:27 2200

Köszi szépen a segítséget. Megnézem a szervizeket.

 

 

Előzmény:
Pépépe Creative Commons License 2018-11-20 15:19:50 2199

Nekem hasonlóan jár, de csak 5 - 7 fok alatt. Ha ennél melegebb van, akkor szépen jár hidegen is. Ahogy kicsit melegszik, már el is csendesül. Az egyenetlen alapjárat csak akkor jelentkezik, ha megy a klíma (ha szélvédőre van állítva a levegő, akkor magától bekapcsolja a klímát) ha kinyomom a klímát, akkor szépen kisimul az alapjárat. 

 

Ha kicsit visszaolvasol, akkor ezt a pár szervizt ajánlották az olvtársak: 

 

http://www.nissanbest.hu/

 

https://www.piros-autoszerviz.hu/szolgaltatas.html

 

http://gombardiesel.hu/elerhetosegunk

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!