|
|
|
|
 |
vassjana
2018-11-20 22:11:27
|
2200
|
Köszi szépen a segítséget. Megnézem a szervizeket.
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
vassjana
2018-11-17 23:47:09
|
2198
|
Sziasztok. Vettem egy 2005 ös T30 as 2.2 DCI X trail sport ot. Japán motoros. Nagyon szép állapotba, megkímélve első magyar tulajtól. 236000 km van benne. Mikor hidegen beindítom szépen elindul, négy öt másodperc és egyenetlenné válik a motor és hangossal kopog, csattog, mint egy rossz traktor. Kicsit hagyom járni, elindulok, az alapjárat kicsit jobb, de nem az igazi. Az erős kopogás megmarad egésszen addig míg nem lessz üzemmeleg. Még kicsit megyek és az kopogás megszünik az alapjárat is jó. Hallottam már hogy ez ilyen, de én nagyon durvának tartom a csattogást, főleg az egyenlítetlen alapjárat zavar. Az egr szelep ki lett tisztítva. Valakinek van e ötletre mit kellene cserélni, esetleg jó szerelőt tudtok e ajánlani Bp környékén.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|