Öreg autómat (18 éves) egy magán szerelőhöz hordom.
Ott él a műhelyben egy szolgálati macska.
Évek óta.
Mindíg mindenkinek láb alatt van.
Ha a szerelő behajol a nyitott motortérbe valamit szerelni, akkor Ő odaül a sárhányó szélére, néz bele a motortérbe.
A szerelők azt mondják ellenőrzi őket, hogy jól dolgoznak e ?.............................................:-)))
A múltkor az egyik szerelő befejezte amit csinált, nem lesöpörte a macskát egy fél mozdulattal a motortér-sárhányó pereméről, hanem odafordult hozzá, szemébe nézett és azt mondta.
Na jó. Én most beindítom a motort.
Ha nem húzod arrébb a belógó farkadat, az ékszíj elfogja kapni és a tárcsa lekapja rólad a bundádat.
A macska meghallgatta, addig nem mozdult, majd kényelmesen felállt és leugrott.
|