Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pépépe Creative Commons License 2018-11-20 15:19:50 2199

Nekem hasonlóan jár, de csak 5 - 7 fok alatt. Ha ennél melegebb van, akkor szépen jár hidegen is. Ahogy kicsit melegszik, már el is csendesül. Az egyenetlen alapjárat csak akkor jelentkezik, ha megy a klíma (ha szélvédőre van állítva a levegő, akkor magától bekapcsolja a klímát) ha kinyomom a klímát, akkor szépen kisimul az alapjárat. 

 

Ha kicsit visszaolvasol, akkor ezt a pár szervizt ajánlották az olvtársak: 

 

http://www.nissanbest.hu/

 

https://www.piros-autoszerviz.hu/szolgaltatas.html

 

http://gombardiesel.hu/elerhetosegunk

 

 

 

A hozzászólás:
vassjana Creative Commons License 2018-11-17 23:47:09 2198

Sziasztok. Vettem egy 2005 ös T30 as 2.2 DCI X trail sport ot. Japán motoros. Nagyon szép állapotba, megkímélve első magyar tulajtól. 236000 km van benne. Mikor hidegen beindítom szépen elindul, négy öt másodperc és egyenetlenné válik a motor és hangossal kopog, csattog, mint egy rossz traktor. Kicsit hagyom járni, elindulok, az alapjárat kicsit jobb, de nem az igazi. Az erős kopogás megmarad egésszen addig míg nem lessz üzemmeleg. Még kicsit megyek és az kopogás megszünik az alapjárat is jó. Hallottam már hogy ez ilyen, de én nagyon durvának tartom a csattogást, főleg az egyenlítetlen alapjárat zavar. Az egr szelep ki lett tisztítva. Valakinek van e ötletre mit kellene cserélni, esetleg jó szerelőt tudtok e ajánlani Bp környékén.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!