|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-11-16 16:38:11
|
13742
|
Jó lenne, ha lefotóznád, szívesen gyönyörködnék bennük! Nekem is jó nagy munka volt az áttelepítés, de legalább meggyőződhettem arról, hogy jól vannak a növényeim. Persze egyébként is nézegetem, de így jobban észlelhető, ha baj van, vagy épp ellenkezőleg, jól fejődik a növény. Ami a macskámat illeti, végigmért, és elment szundikálni. Mindig mondtam, hogy ők az okosabbak! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2018-11-16 09:56:26
|
13741
|
Én is bepakoltam a majomfa kivételével mindent. A majomfát ketten is alig bírjuk megemelni, a férjem csak este jön meg külföldről, úgyhogy szombatig ki kell bírnia több réteg fátyolfólia alatt. Estére talán beteszem alá a VHO-tól örökölt állatmelegítő lapot. Ma -3,7°C volt 3/4 7-kor közvetlenül a ház előtt. Holnapra hidegebbet jósolnak.
A fürdőszobai karácsonyi kaktusz teljes virágpompában van, talán majd lefotózom. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-11-16 09:24:34
|
13740
|
Tegnap behoztam az erkélyről a növényeimet, átültettem, amiket szükséges. Jól megdolgoztam vele, de nagyon is megérte. Most viszont kopárnak és unalmasnak tartom az erkélyt. Ebből kiderülhet, hogy nehéz a kedvemre tenni! Talán veszek egy díszkáposztát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|